VAS, silver, Alexander Nikolaevich Krollau, Vilnius, Ryssland 1881, vikt ca 60,6 gram.

53404. VAS, silver, Alexander Nikolaevich Krollau, Vilnius, Ryssland 1881, vikt ca 60,6 gram.

Graverad dekor, höjd ca 7,5 cm.

Smärre bucklor, slitage och bristning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 880