STOLAR, 8 st, ek, jugend, 1900-talets första hälft.

534007. STOLAR, 8 st, ek, jugend, 1900-talets första hälft.

Rygghöjd 105 cm.

Ålders samt bruksslitage. Märken. En stol med skada.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygghöjd 105 cm.

Antal besök: 395