BORDSLAMPA, glas, Ove Sandeberg, Kosta, 1900-tal.

533934. BORDSLAMPA, glas, Ove Sandeberg, Kosta, 1900-tal.

Höjd, inklusive skärm 40 cm.

Bruksslitage. Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd, inklusive skärm 40 cm.

Antal besök: 691