TENNSOLDATER, ca 155 st. Delvis Tradition, England, 1900-tal.

533906. TENNSOLDATER, ca 155 st. Delvis Tradition, England, 1900-tal.

Bemålade, Några på träsockel.
Höjd 5,5 - 9 cm.

Bruksslitage samt ej genomgångna i sin helhet.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bemålade, Några på träsockel.
Höjd 5,5 - 9 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 820