ILLUSTRERAD BIBEL, tryckt 1851.

533874. ILLUSTRERAD BIBEL, tryckt 1851.

Gamla och Nya testamentet tryckt på Östling & Berlings förlag, Norrköping 1851.
Skinnklädda träpärmar med mässingsöglor.

Skador och sprickor i skinnet.
Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 4 772