TENNSOLDATER, 37 st. Delvis Tradition England, 1900-tal.

533861. TENNSOLDATER, 37 st. Delvis Tradition England, 1900-tal.

Bemålade. Medföljer gör även 9 soldater med skada eller avsaknad av vapen.
Höjd 10 - 12 cm.

Bruksslitage samt ej genomgångna i sin helhet.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 10 - 12 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 721