VAGNSLYKTOR, 1 par,1900-talets början.

53383. VAGNSLYKTOR, 1 par,1900-talets början.

Höjd 50 cm.

1 st Med skadat glas, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 50 cm.

Antal besök: 492