FREDRIK ROHDE. Blandteknik, hus i landskap, signerad FR samt daterad 86.

533828. FREDRIK ROHDE. Blandteknik, hus i landskap, signerad FR samt daterad 86.

42 x 55 cm.
Mått med ram 63 x 75 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

42 x 55 cm.
Mått med ram 63 x 75 cm.

Antal besök: 552