AMANDA OOMS. Paret på väg, olja på duk, signerad Ooms och daterad -00.

533813. AMANDA OOMS. Paret på väg, olja på duk, signerad Ooms och daterad -00.

76x51 cm, oramad.

Gör en kostnadsfri värdering!

76x51 cm, oramad.

Antal besök: 2 763