CHIFFONJE, nyrokoko, 1800-talets andra hälft.

533758. CHIFFONJE, nyrokoko, 1800-talets andra hälft.

Längd 105, bredd 54, höjd 143 cm.

Slitage. Klaff hänger något. Löst bakben. Enstaka stötskador.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 440