BYRÅ, Engström och Myrstrand, Svenska Möbelfabrikerna Bodafors, 1960-tal.

53375. BYRÅ, Engström och Myrstrand, Svenska Möbelfabrikerna Bodafors, 1960-tal.

Ek, sex lådor i två olika storlekar, brännstämplad. Längd 60, bredd 45, höjd 118 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 2 040