VÄGGLAMPETT, mässing/glas, i from av Liljor, Texa Sweden, 1900-talets andra hälft.

533707. VÄGGLAMPETT, mässing/glas, i from av Liljor, Texa Sweden, 1900-talets andra hälft.

Höjd 41 cm.

Slitage, ej funktionstestad, ej funktionsgaranti.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 41 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 649