Göteborgs Auktionsverk
Konst
Grafik
LARS BJÖNNI ANDERSSON. Kustmotiv, litografi, signerad och numrerad.
533654. LARS BJÖNNI ANDERSSON. Kustmotiv, litografi, signerad och numrerad.
52x60 cm.
Ej examinerad ur ram.
Gör en kostnadsfri värdering!
52x60 cm.
Ej examinerad ur ram.
Göteborgs Auktionsverk
850