HÖRNSKÅP, gustaviansk-stil, 1900-tal.

53362. HÖRNSKÅP, gustaviansk-stil, 1900-tal.

Vitlack, räfflad välvd front med två luckor, inrede med hyllplan och låda i nedre skåpet. Längd 96, bredd 59, höjd 189 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 930