KAFFESERVISDELAR, porslin, 35 delar. "Ljung", Hackefors, 1900-talets andra hälft.

533581. KAFFESERVISDELAR, porslin, 35 delar. "Ljung", Hackefors, 1900-talets andra hälft.

Kaffekanna.
Sockerskål.
Gräddkanna.
2 vaser.
Ljusstakar, ett par.
12 kaffekoppar med fat.
12 assietter.
1 udda kaffefat.
2 Fat.
Skål.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kaffekanna.
Sockerskål.
Gräddkanna.
2 vaser.
Ljusstakar, ett par.
12 kaffekoppar med fat.
12 assietter.
1 udda kaffefat.
2 Fat.
Skål.

Bruksslitage.

Antal besök: 555