VAS, glas. "Karin with azaleas" Goebel, efter Carl Larsson, 1900-talets senare del.

533421. VAS, glas. "Karin with azaleas" Goebel, efter Carl Larsson, 1900-talets senare del.

Höjd ca. 32.3 cm.

Bruksslitage. Dekorslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 32.3 cm.

Bruksslitage. Dekorslitage.

Antal besök: 1 367