PARADSOFFA, röd sammet, 3-sits, 18-/1900-tal.

533408. PARADSOFFA, röd sammet, 3-sits, 18-/1900-tal.

Höjd 122 cm.
Bredd 177 cm.
Hjul på frambenen.

Förekomst någon defekt och benslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 122 cm.
Bredd 177 cm.
Hjul på frambenen.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 721