SKÅP, ek, två pardörrar, inredning med små lådor, tidigt 1900-tal.

533357. SKÅP, ek, två pardörrar, inredning med små lådor, tidigt 1900-tal.

Höjd 190 cm, bredd 95 cm, djup 40 cm.
Två nycklar.
Inredning: 18 st små lådor + 1 stor låda + ett par utdragsskivor.
6 st av de små lådorna är låsbara - nyckel saknas till lådorna.

En liten låda är låst - nyckel saknas.
Förekomst defekter och slitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Två nycklar.

Nyckel/nycklar finns.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 2 451