SKÅP med glasat dörrpar, vit, 18-/1900-tal.

533337. SKÅP med glasat dörrpar, vit, 18-/1900-tal.

Höjd 128 cm, bredd 81 cm, djup 30 cm.
Pardörrarna med glas är ej monterade - saknas gångjärn.
Medföljer ett par gröna blyinfattade glas - att monteras i överdelen på dörrarnas insida.
Hyllor med hyllbärare saknas.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Hyllor med hyllbärare saknas.

Slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 505