Fisk Bergdala höjd 12 cm. Skål Bertil Vallien Kosta Boda 10,5 cm. Äpple Bergdala 9,5 cm. Äpple Johansfors 9,5 cm. Samtliga osignerade.
Obetydligt slitage.