Auktionshuset Kolonn
Konst
Övrigt
GÖSTA HALLENCREUTZ. Tandbesvär, blandteknik, signerad och daterad 1950.
533306. GÖSTA HALLENCREUTZ. Tandbesvär, blandteknik, signerad och daterad 1950.
Utvalt av våra föremålsexperter
Ca 40x65 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
Ca 40x65 cm.
Auktionshuset Kolonn
1 225