SKÅP, allmoge, 1800-tal.

53330. SKÅP, allmoge, 1800-tal.

Furu, röd och grön målning, räfflade skåpsluckor. Längd 95, bredd 33, höjd 80 cm.

Skador och slitage, skåpet låst, nyckel saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 178