LJUSHÅLLARE, 4 st, glas, Anne Nilsson, Kosta Boda, signerade.

533288. LJUSHÅLLARE, 4 st, glas, Anne Nilsson, Kosta Boda, signerade.

En ljushållare andrasortering.

Höjd ca 29-39 cm.

Mindre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 29-39 cm.

Mindre bruksslitage.

Antal besök: 1 903