VÄGGARMATUR, svart / koppar, Hans Agne Jacobsson AB, 1900-tal.

533222. VÄGGARMATUR, svart / koppar, Hans Agne Jacobsson AB, 1900-tal.

Bredd 34 cm.
Diameter 24,5 cm.

Smutsig och slitage.
Saknas elkabel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bredd 34 cm.
Diameter 24,5 cm.

Smutsig och slitage.
Saknas elkabel.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 2 675