LARS TÄRNING. Äpple och päron, blandteknik på pannå, signerad och daterad 2001.

533221. LARS TÄRNING. Äpple och päron, blandteknik på pannå, signerad och daterad 2001.

ca 16 x 29 cm.

Mindre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 16 x 29 cm.

Mindre slitage.

Antal besök: 974