BORDTENNISBORD med tillbehör, Stiga Privat, 1900-talets andra hälft.

533214. BORDTENNISBORD med tillbehör, Stiga Privat, 1900-talets andra hälft.

Ihopfällbart och på hjul.
Nät med fästen, 4 racketar samt bollar ingår.
Längd 274 cm, bredd 152,5 cm, höjd 75,5 cm.

Bruksslitage, repor, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ihopfällbart och på hjul.

Bruksslitage, repor, märken.

Antal besök: 2 385