BENGT NORDENBORG. Färglitografi, signerad, numrerad 188/250.

533176. BENGT NORDENBORG. Färglitografi, signerad, numrerad 188/250.

"Pater Noster" ca 47 x 63 cm.

Bruksskick.

Bengt Nordenborg (Född 1938)

Gör en kostnadsfri värdering!

"Pater Noster" ca 47 x 63 cm.

Bruksskick.

Bengt Nordenborg (Född 1938)

Antal besök: 420