Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Norrköping
Belysning & Lampor
Ljusstakar
LJUSSTAKAR, 5 st, Per Olof Scotte, 1900-talets andra hälft.
533117. LJUSSTAKAR, 5 st, Per Olof Scotte, 1900-talets andra hälft.
Målade. Höjd ca 41-117 cm.
Ytslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Målade. Höjd ca 41-117 cm.
Ytslitage.
Gomér & Andersson Norrköping
647