SPELBORD, fanerad med valnöt och mahogny. Nyrokoko. Sent 1800-tal.

533110. SPELBORD, fanerad med valnöt och mahogny. Nyrokoko. Sent 1800-tal.

Höjd ca 75 cm. ca 86 x 43 cm. Utfällt ca 86 x 86 cm.

Smärre märken.
Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre märken.
Bruksslitage.

Antal besök: 357