STEGPALL, steg klädda med "Elefant", Estrid Ericson, Firma Svenskt Tenn, omkring 1900-talets mitt.

533096. STEGPALL, steg klädda med "Elefant", Estrid Ericson, Firma Svenskt Tenn, omkring 1900-talets mitt.

Höjd ca. 60 cm.

Stegs beklädnad senare, renoverad och kompletterad. Bruksslitage. Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 60 cm.

Antal besök: 994