Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
PIEDESTAL, förgyllt trä, två stenskivor, 1900-tal.
533092. PIEDESTAL, förgyllt trä, två stenskivor, 1900-tal.
Höjd 67 cm.
Bra skick.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 67 cm.
Bra skick.
Leiflers Auktionshus
341