GLASFÖREMÅL (7), 1900-tal.

533044. GLASFÖREMÅL (7), 1900-tal.

5 st vinglas, rutslipade, Bergdala, höjd 15 cm
1st champagneglas, Kosta Boda höjd 22cm
1 st glasfigurin, räv, Reijmyre Sweden, Hannah Berger, längd 8cm
1 st flaska Juleflaska Holmegaards, höjd 18,5 cm.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Obetydligt slitage.

Antal besök: 318