Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Norrköping
Glas
Övrigt
LOCKASK OCH VASER, 1 par, malakitglas, "Ingrid Glass", Böhmen. 1930-tal.
533042. LOCKASK OCH VASER, 1 par, malakitglas, "Ingrid Glass", Böhmen. 1930-tal.
Höjd 6-8 cm.
Ytslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 6-8 cm.
Ytslitage.
Gomér & Andersson Norrköping
1 034