COASTER, 4 st, tenn, Hugo Gehlin, Ystad tenn, 1931.

53298. COASTER, 4 st, tenn, Hugo Gehlin, Ystad tenn, 1931.

Dekor med bl.a. Bacchus, Venus, Apollo.
Diameter ca 7,5 cm.

Kantbucklor, smärre kantnagg, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 7,5 cm.

Antal besök: 1 615