SKÄNK, furu, avlutad, pardörrar + parlådor, 1800-tal.

532873. SKÄNK, furu, avlutad, pardörrar + parlådor, 1800-tal.

Höjd 122 cm.
Bredd 99 cm.
Djup 40 cm.
Nyckel saknas.

Höger bakre fot defekt.
Slitage.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 122 cm.
Bredd 99 cm.
Djup 40 cm.
Nyckel saknas.

Höger bakre fot defekt.
Slitage.

Nycklar saknas.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 5 099