KARL HELGO (HELMER KARLSSON). Landskap. Olja på duk. Signerad Karl Helgo.

53285. KARL HELGO (HELMER KARLSSON). Landskap. Olja på duk. Signerad Karl Helgo.

30x100 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

30x100 cm.

Antal besök: 15 879