KAFFESERVIS, 19 delar, porslin, "Agda" Rörstrand.

532859. KAFFESERVIS, 19 delar, porslin, "Agda" Rörstrand.

9 assietter, 8 koppar med fat, gräddkanna, sockerskål.

Ett extra kaffefat medföljer. Bruksslitage. Obetydlig nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 720