KRISTALLKRONA.

KRISTALLKRONA.
532848. KRISTALLKRONA.

Stomme med förgylld 24 karats guld.
Höjd: 35 cm.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
532848. KRISTALLKRONA.

Höjd: 35 cm.

bruksslitage.

Västerviks Auktionsbyrå
Antal besök: 2 104