JULIAN TREVELYAN. "Singing nuns", färglitografi, signerad.

532837. JULIAN TREVELYAN. "Singing nuns", färglitografi, signerad.

45/50, ramstorlek 55 x 65 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

45/50, ramstorlek 55 x 65 cm.

Antal besök: 827