532784. SKÅL, vaser samt kandelabrar, 5 delar, tenn, KE & Co, 1900-talets första hälft.
Ett par kandelabrar med hållare för två ljus, längd 16, höjd 13 cm
Skål på fot, övre diameter 22, höjd 16 cm
2 vaser, höjd 10,2-10,5 cm.
Repor, enstaka buckla, snedställt.