VITRINSKÅP, mahogny med bronser, rokokostil.

532752. VITRINSKÅP, mahogny med bronser, rokokostil.

Längd 79, bredd 48, höjd 118 cm.

Fanerskador, skev och slagen dörr.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 672