FREDRIK ISBERG. TAVLA, akvarell, monogramsignerad FI, vinterträd.

532701. FREDRIK ISBERG. TAVLA, akvarell, monogramsignerad FI, vinterträd.

FI = Fredrik Isberg.
Bildmått 15,5 x 10,5 cm.
Rammått 33,5 x 26,5 cm.
Glasad.
Proveniens á-tergo.

Gör en kostnadsfri värdering!

FI = Fredrik Isberg.
Bildmått 15,5 x 10,5 cm.
Rammått 33,5 x 26,5 cm.
Glasad.
Proveniens á-tergo.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 892