Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Kalmar Auktionsverk
Konst
Måleri
ASTRID HOFLUND. Pitsgården Långlöt, Öland, olja på pannå, signerad.
532666. ASTRID HOFLUND. Pitsgården Långlöt, Öland, olja på pannå, signerad.
ca 32 x 41 cm.
Åldersslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
ca 32 x 41 cm.
Åldersslitage.
Kalmar Auktionsverk
975