SOFFBORD, Svensk möbelindustri, Bodafors, 1900-tal.

532624. SOFFBORD, Svensk möbelindustri, Bodafors, 1900-tal.

Mahogny, längd ca. 120, bredd 56, höjd 57 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 755