PELARBORD, nyrokoko, sent 1800-tal.

532621. PELARBORD, nyrokoko, sent 1800-tal.

Bruksslitage. Fot med mindre sprickor.

Längd ca. 95, bredd 61, höjd 74 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 238