SKOMAKARLAMPA, emaljerad plåtskärm, vit 1900-tal + 8 st SKOMAKARLAMPSKÄRMAR.

532510. SKOMAKARLAMPA, emaljerad plåtskärm, vit 1900-tal + 8 st SKOMAKARLAMPSKÄRMAR.

Skomakarlampa, diameter 29,5 cm.
Skomakarlampskärmar, 8 st, emaljerade plåtskärmar, diameter 25 cm, 1900-tal.

Mindre defekter och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre defekter och slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 2 058