Garpenhus Auktioner
Konst
Grafik
RALF ARZT. Porträtt. Färglitografi. Signerad Arzt. 2/230.
53248. RALF ARZT. Porträtt. Färglitografi. Signerad Arzt. 2/230.
61x39 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
61x39 cm.
Garpenhus Auktioner
2 187