GALLERTALLRIKAR, 16 st, porslin, numrerade, motiv Carl Larsson, Bing&Gröndal - Danmark, sent 1900-tal.

532481. GALLERTALLRIKAR, 16 st, porslin, numrerade, motiv Carl Larsson, Bing&Gröndal - Danmark, sent 1900-tal.

Gallertallrikar i numrerad serie med olika motiv av Carl Larsson.
Utformade för väggmontage.
Diameter 21,5 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Utformade för väggmontage.
Diameter 21,5 cm.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 161