53242. BESTICKSERVIS, 75 delar, nysilver, "Saga Skandia", i schatull, 1900-tal.
12 gafflar, längd 21 cm.
12 knivar, längd 25 cm.
12 skedear, längd 21 cm.
12 gafflar, längd 18 cm.
12 knivar, längd 21 cm.
12 skedar, längd 18,5 cm.
1 + 2 uppläggnings skedar, längd 14 -. 20,5 cm.
Bruksslitage.