BESTICKSERVIS, 75 delar, nysilver, "Saga Skandia", i schatull, 1900-tal.

53242. BESTICKSERVIS, 75 delar, nysilver, "Saga Skandia", i schatull, 1900-tal.

12 gafflar, längd 21 cm.
12 knivar, längd 25 cm.
12 skedear, längd 21 cm.
12 gafflar, längd 18 cm.
12 knivar, längd 21 cm.
12 skedar, längd 18,5 cm.
1 + 2 uppläggnings skedar, längd 14 -. 20,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

12 gafflar, längd 21 cm.
12 knivar, längd 25 cm.
12 skedear, längd 21 cm.
12 gafflar, längd 18 cm.
12 knivar, längd 21 cm.
12 skedar, längd 18,5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 109