HATT, dam, "Superior Quality" med väska, 1900-talets första hälft.

532372. HATT, dam, "Superior Quality" med väska, 1900-talets första hälft.

Innermått hatt 19,5 x 15 cm.
Låsbar väska med nyckel.
Proveniens dödsboet efter Gunnel Glingsten Lammhult.

Obetydligt slitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Innermått hatt 19,5 x 15 cm.
Låsbar väska med nyckel.

Obetydligt slitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 742